Firma


Tkanina – jej kolor, faktura i możliwości dekoracyjne fascynują nas od dawna. Współpracujemy z naszymi Klientami – inwestorami, managerami hoteli i restauracji, architektami i dekoratorami – w atmosferze porozumienia, zapewniając kreatywne rozwiązania dekoracyjne, wysoką jakość oferowanych produktów oraz pełną obsługę od projektu po montaż.

Projektujemy i wykonujemy DEKORACJE OKIEN oraz pełne ARANŻACJE WNĘTRZ. Drapowane ZASŁONY i FIRANY, ROLETY I PANELE o prostych i klasycznych liniach, przyjemne w dotyku NARZUTY i PODUSZKI – kreujemy otoczenie o unikalnym charakterze i preferowanym przez Państwa stylu.

Nowoczesny minimalizm, dyskretna elegancja, czy pałacowy przepych – nasz profesjonalny zespół projektowo-krawiecki przygotuje dla Państwa wystrój zgodny z oczekiwanym charakterem.

Istotne są dla nas 3 zasady:

1. SŁYSZEĆ I WIDZIEĆ

W rozmowie z Państwem wsłuchujemy się w “listę życzeń i pomysłów” co do wyglądu otoczenia. Dokładnie analizujemy przestrzeń wymagającą dekoracyjnego szlifu, biorąc pod uwagę tak wybrany przez Państwa styl, umeblowanie, jak i istniejące oświetlenie.

Wybieramy rozwiązania dekoracyjne tworzące klimat relaksu, wygody i pełnego komfortu. Dopiero po tym etapie proponujemy odpowiednie tkaniny i wzory, które najlepiej podkreślą klimat i styl wnętrza.

2. DOKŁADNIE PLANOWAĆ

Proponujemy rozwiązania dostosowane do zaplanowanego budżetu i zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, które są istotne by projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami i na czas.

3. DBAĆ O JAKOŚĆ

Wysoka jakość jest dla nas wyznacznikiem na każdym etapie pracy – jakość pomysłu, wybranej tkaniny, kroju i szycia oraz montażu.